Since1st April 1972

Image
Image

ŞAHİNLER

Image

Biz Kimiz ?

Sektördeki faaliyetlerine 1965 yılında kömür ocağı işletmeciliği, nakliyecilik, inşaat ve taahhüt işleriyle başlayan kurucumuz Şehmus ŞAHİN 1984 yılında ŞAHİNLER İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.’ni kurarak Şahinler İnşaat grubunun kurumsal statüye geçmesini sağlamıştır.

IŞahinler İnşaat Grubu kurumsal statüye geçtiği 1984 yılından beri çalışma hayatında daima güveni ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma ilkesiyle faaliyetlerine aralıksız olarak devam etmektedir.

Şahinler, sektördeki faaliyet süresince kendini her bakımdan geliştirerek, modern teknoloji ile donatılan makine parkı - ekipman alt yapısı ve konusunda uzman teknik kadrosuyla hizmetlerine devam etmiştir. Özellikle yol, köprü, bina ve üst yapı inşaatları, tünel, atık su ve içme suyu arıtma tesisleri, liman ve balıkçı barınağı inşaatı gibi taahhüt işlerinin yanında uluslararası taşımacılık hizmetleri de vererek konusunda uzmanlaşmıştır.

Şahinler İnşaat grubu yurtiçinde ve yurtdışındaki taahhütlerini başarılı bir şekilde ve çalışma ilkelerinden ödün vermeden sürdürmekte ülke ekonomisine faydalı olmaya devam etmektedir. Şahinler İnşaat grubu hizmet verdiği sektörde çalışma ilkelerinin yanında ISO kalite yönetim sistemi, çevre yönetim sistemi, işçi sağlığı ve iş güvenliği sistemi standartlarına uygun çalışma yaparak sektörde hak ettiği üst sıralardaki yerini almıştır.

ŞAHİNLER

Image

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, konusunda uzman ve deneyimli kadromuzla işverenlerin beklentilerini en iyi kalitede sağlamak, müşteri ilişkilerini karşılıklı güven ve saygı anlayışıyla sürdürmek, profesyonel, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen anlayışla faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe katma değer yaratmak.

Vizyonumuz faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en yüksek kalite standartlarında, teknolojik gelişmeler ve uzman kadromuzun yardımıyla etkin ve verimli bir şekilde sağlamaktır.

YÖNETİM KURULU

Gizem Şahin Çakır

Yönetim Kurulu Üyesi

Mesut Şahin

Yönetim Kurulu Üyesi

Abidin Şahin

Yönetim Kurulu Başkanı

SERTİFİKALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

X