Doğu Karadeniz Doğal Gaz Boru Hattı.

Proje Türü Boru Hattı İş Veren BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş Sözleşme Tarihi Eylül 2008 Doğu Karadeniz Doğal Gaz Boru Hattı Faz-2 Projesi (Trabzon, Gümüşhane – Türkiye) Yaklaşık.

Devamını Oku

Türkiye – Yunanistan Doğal Gaz Boru.

Proje Türü Boru Hattı İş Veren BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Sözleşme Tarihi Ekim 2006 Türkiye - Yunanistan Doğal Gaz Boru Hattı Faz-1 Projesi (Çanakkale – Türkiye) Projenin.

Devamını Oku

Mağara-1 ve Mağara-2 Yol ve Lokasyon.

Proje Türü Kar ve Buzla Mücadele Projeleri İş Veren TPAO Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Genel Müdürlüğü Sözleşme Tarihi Haziran 2001 Mağara-1 ve Mağara-2 Yol ve Lokasyon İşi Yol ve lokasyon.

Devamını Oku

104. Şube Şefliği Devlet ve İl.

Proje Türü Kar ve Buzla Mücadele Projeleri İş Veren Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü Sözleşme Tarihi Şubat 2014 104. Şube Şefliği Devlet ve İl Yollarında Kar ve Buzla Mücadele ile Bakım.

Devamını Oku

Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi Altyapı İnşaatı.

Proje Türü Çeşitli İşler İş Veren Ödemiş Organize Sanayi Başkanlığı Sözleşme Tarihi Aralık 2017 Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi Altyapı İnşaatı (İzmir-Turkey) Ödemiş Organize Sanayi Bölgesinin altyapı inşaatı.

Devamını Oku

ÇLİ Müessesesi Çan İşletmesi 1-G Panosu.

Proje Türü Çeşitli İşler İş Veren Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü Sözleşme Tarihi Eylül 1991 ÇLİ Müessesesi Çan İşletmesi 1-G Panosu Dekapajı (Çanakkale – Türkiye) 3.315.905 m3 dekapaj işidir.

Devamını Oku

Mavişehir Kıyı Rehabilitasyonu Yapılması (İzmir –.

Proje Türü Deniz Yapıları İş Veren İzmir Büyükşehir Belediyesi Sözleşme Tarihi Ekim 2021 Mavişehir Kıyı Rehabilitasyonu Yapılması (İzmir – Türkiye) Deniz içi ve kara imalatları ile kıyı rehabilitasyonu yapılması işleridir.

Devamını Oku
X